6.2 C
Geneva
Sunday, March 3, 2024

NJOFTIM MORTOR

Familja Sheholli nga komuna e Podujevës me punë dhe qëndrim në Zvicër, njofton familjarë, shokë dhe miq që me datë 15 janar 2023 (E diel) duke filluar nga ora 10 e deri në ora 16 organizon të pame për më të dashurinë e saj FATMIR MUSTAFË SHEHOLLI.

E, pamja mbahet në Adresën :
Kirchgemeinde
Delsbergstrasse 21
4203 Grellingen

Në rast paqartësish informata shtesë mund të merrni edhe nga Zoti, Ekrem S. Sheholli, në numër celulari 076 200 66 16

Pjesëmarrja Juaj, përveç që na nderon na ndihmon edhe në zbutjen e dhembjes.

Me respekt të veçantë familja Sheholli !

Të Fundit
spot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_img