Nuk duhet humbur, kjo foto e vajzës së Leartës do t’ua marr zemrat – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk duhet humbur, kjo foto e vajzës së Leartës do t’ua marr zemrat

nuk-duhet-humbur,-kjo-foto-e-vajzes-se-leartes-do-t’ua-marr-zemrat

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Sot Learta ka publikuar fotografinë më të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Sinan Vllasaliu e ka sot ditëlindjen, ja sa vjet po i bën

albswiss.com

Blerona vishet në fustan të ngushtë, vë në pah linjat perfekte

albswiss.com

Kaq e bukur shfaqet Samanta në një fotosesion

albswiss.com