Nuk i shpëton as Arta Bajrami, befasoi të gjithë me këtë ‘ndërhyrje’ – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk i shpëton as Arta Bajrami, befasoi të gjithë me këtë ‘ndërhyrje’

nuk-i-shpeton-as-arta-bajrami,-befasoi-te-gjithe-me-kete-‘nderhyrje’

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetët aktivr në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e fundit shihet se as Arta nuk u ka shpëtuar efekteve të rrjeteve sociale.

Megjithatë, këngëtarja në fjalë po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Këngëtarja bën rrëfimin prekës: “Kam humbur virgjërinë në moshë të re”

albswiss.com

Ledri dhe Poema e vogël i bëjnë këtë dhuratë Xherit, ky është reagimi i saj

albswiss.com

Rita Ora në bikine

albswiss.com