Nusja e Goldit publikon foto me djalin në krahë, ju lënë pa fjalë me pamjet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Goldit publikon foto me djalin në krahë, ju lënë pa fjalë me pamjet

nusja-e-goldit-publikon-foto-me-djalin-ne-krahe,-ju-lene-pa-fjale-me-pamjet

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku sfaqet me djalin në krahë.

E goldi do të shkrihet nga kjo pamje e nuses dhe djalit të tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës

albswiss.com

I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”, reagon sërish Lediana

albswiss.com

Shpati tregon se kur do të martohet me Selvijen

albswiss.com