Pak ditë para lindjes, Afërdita Dreshaj merr lajmin e madh – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pak ditë para lindjes, Afërdita Dreshaj merr lajmin e madh

pak-dite-para-lindjes,-aferdita-dreshaj-merr-lajmin-e-madh

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo është në pritje të një djali, i cili mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

Ndërkohë që ajo është në pritje të bebushit, sot ka marrë edhe lajmin më të bukur të jetës. Vëllai i saj është bërë baba dhe kështu Afërdita është bërë hallë.

Emocionet e këtij momenti, ajo i ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram, teksa ka publikuar disa foto të të voglit e përkrah ka shkruar:

“Vëllai im dhe kunata ime sapo u bënë me bebe. Urime, na bëtë më të lumtur se kurrë. Mezi presim ta takojmë Martinin dhe e duam shumë. Jam bërë hallë!

Ti je kaq special dhe emri yt është akoma më shumë special”.

Të ngjajshme

Do t’iu ‘shkri’ reja e Shyhretes publikon foton më të bukur të vajzës së saj

albswiss.com

Learta sapo pranoi dhuratën më të veçntë për Matinën, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Flet sërish Eri, tregon ditën në të cilën Lediana dhe Mevlani do të dalin çift

albswiss.com