Pamje nga vendi i ngjarjes: Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Pamje nga vendi i ngjarjes: Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë

pamje-nga-vendi-i-ngjarjes:-gjilanasi-i-dehur-nuk-i-bindet-policise

Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë, pamje nga vendi i ngjarjes.

Policia e Kosovës e ka ndaluar një qytetar në lagjen Dardania në Gjilan.

Një lexues ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, ku shihen edhe Policia e Kosovës.

Po ashtu edhe një numër i njerëzve dhe disa vetura.

Zëdhënësi i Policisë në Gjilan, Ismet Hashani tha se një person ka qenë në gjendje të dehur dhe nuk i është bindur Policisë.

Ai tha se personi i dehur është sjellë në stacionin e policisë.

Më poshtë mund ta shihni videon:

Të ngjajshme

Valbon Krasniqi lëshon alarmin: Situata me koronavirus po shkon duke u rënduar, 36 pacientë në gjendje kritike

albswiss.com

Hoxhaj takon Ambasadorin e Gjermanisë, diskutojnë për situatën politike në Kosovë

albswiss.com

Kryesia e LDK-së mblidhet në selinë qendrore të partisë

albswiss.com