Parashikimi i motit për sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Parashikimi i motit për sot

parashikimi-i-motit-per-sot

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, raporton Express.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i jugperëndimit.

Të ngjajshme

Petkoviq i reagon Osmanit: Pse mërziteni për një hartë të thjeshtë nëse Kosova është e pavarur?

albswiss.com

“Bill Klinton ka qajtur kur e ka parë kasetën e ngjarjes së Izbicës”

albswiss.com

6 të vdekur e 336 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

albswiss.com