Pas lindjes, Learta bën një ndryshim të madh në pamjen e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pas lindjes, Learta bën një ndryshim të madh në pamjen e saj

pas-lindjes,-learta-ben-nje-ndryshim-te-madh-ne-pamjen-e-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ajo se fundmi ka vendosur të bëhet bione. Dhe përfundimi është si në foto.

A po ju pëlqen…?/ORAinfo/

Të ngjajshme

Kumbulla starton për Romën në Europa League

albswiss.com

Genta Ismajli tregon një anë të saj që nuk e njihnim në bashkëpunimin me Feron

albswiss.com

Adelina zbukurohet për të dalë, ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com