Pas lindjes së vajzës, Learta vendos që të bëhet sërish bionde – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pas lindjes së vajzës, Learta vendos që të bëhet sërish bionde

pas-lindjes-se-vajzes,-learta-vendos-qe-te-behet-serish-bionde

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Përmes fotografive të fundit ajo tregon se ka vendosur të bëhet sërish bionde./ORAinfo/

Të ngjajshme

Konjufca: Kurti është shumë i zënë për t’i kthyer përgjigje Grenellit

albswiss.com

Ana e dytë tregon a do të donte t’i shihte bashkë Mevlanin e Ledjanën

albswiss.com

Arsimi nuk fsheh lidhjen me Anën: Më mungon zemra ime

albswiss.com