Pejë: Një polic gjendjet pa shenja jete, dalin detaje rreth rastit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Pejë: Një polic gjendjet pa shenja jete, dalin detaje rreth rastit

peje:-nje-polic-gjendjet-pa-shenja-jete,-dalin-detaje-rreth-rastit

Gjendet i vdekur një polic në Pejë, dyshohet për vetëvr’asje.

Një polic është gjendur pa shenja jete në Pejë, përgjatë ditës së hënë në ora 16:20.

Burimet bëjnë të ditur se personi në fjalë dyshohet se ka kryer vetëvr’asje.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së rajonit të Pejës, Driton Rugova.

“Sot me datë 01/03/2021 ne ora 16:20 Policia në Pejë ka pranuar informatën se një zyrtar policorë është gjetur pa shenja jete. Menjëher njesiti policor ka shkuar ne lokacion”, ka deklaruar ai.

Tutje, ai ka thënë se policia do ofrojë detaje të tjera, pas përfundimit të procedurave të nevojshme.

Të ngjajshme

Zyrtari i LDK-së kërkon që të rinumërohen votat me kusht, të diasporës dhe kutitë ku dyshohet për manipulim

albswiss.com

9 të vdekur dhe 548 raste të reja me koronavirus

albswiss.com

MSH: Mbi 4 mijë e 200 nëpunës të institucioneve shëndetësore janë vaksinuar

albswiss.com