Për 10 orë nesër Drenasi mbetet pa ujë të pijshëm – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Për 10 orë nesër Drenasi mbetet pa ujë të pijshëm

per-10-ore-neser-drenasi-mbetet-pa-uje-te-pijshem

Drenasi me rrethinë nesër pa ujë.

Ndërprerja e ujit nesër do të bëhet nga ora 10:00 – 20:00.

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar se si shkak i punimeve të sërishme teknike nga Ndërmarrja Hidroekonomike “Ibër Lepenc “, në Bivolak, gjatë ditës së nesërme, 1 mars, do të ndërprehet furnizimi me ujë të pijshëm për konsumatorët e qytetit të Drenasit me rrethinë.

Ndërprerja e ujit nesër do të bëhet nga ora 10:00 – 20:00.

Të ngjajshme

Nesër borë në Kosovë, ky është parashikimi i motit

albswiss.com

Thaçi dhe të tjerët dalin sot para Speciales.

albswiss.com

Gjermania merr masa të rrepta, Kosova në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë të infeksionit

albswiss.com