Për Arta Elezajn nuk ka dimër, lajmërohet nga ky vend – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Për Arta Elezajn nuk ka dimër, lajmërohet nga ky vend

per-arta-elezajn-nuk-ka-dimer,-lajmerohet-nga-ky-vend

Ajo vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur.

Arta Elezaj e ka shfrytëzuar këtë të premte që të tregojë se nuk është në Kosovë.

Ajo ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka mbi 219 ndjekës për të treguar se ka filluar pushimet e saj.

Modelja dhe aktorja kosovare është e njohur si njëra prej modelëve që udhëton në shumicën e vendeve ekzotike në botë.

Përjashtim bën viti 2020, viti i pandemisë Covid-19, ku Arta nuk kishte arritur që të realizojë agjendat e veta të udhëtimeve ashtu si kishte bërë dy vite më parë.

Të ngjajshme

Ky është reagimi i Sares kur ia ngatërrojnë vajzën me djalë

albswiss.com

“Dukesh fallco”, përplasje mes Ledjanës dhe nënës së Antonelës

albswiss.com

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet nga Egjipit, me këtë fustan merr vëmendjen e të gjithëve

albswiss.com