Për ku janë nisur Blero e Tara? Duken kaq të lumtur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Për ku janë nisur Blero e Tara? Duken kaq të lumtur

per-ku-jane-nisur-blero-e-tara?-duken-kaq-te-lumtur

Blero e nis ditën me plot energji bashkë me Taran.

Këngëtari i shumë hiteve muzikore, me një karrierë të gjatë e të suksesshme, që ende vazhdon të sjellë risi në skenën artistike.

Blero është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë personale, shkruan Kosovarja.

Këngëtari ishte i martuar me aktoren kosovare, Teuta Krasniqi dhe nga ajo martesë ata kanë vajzën e tyre, Tara.

Ai shihet shumë shpesh bashkë me vajzën e tij dhe duket një baba shumë i përkushtuar teksa kalojnë kohë së bashku.

Sot, Blero ka publikuar një video në Instastory bashkë me Taran dhe ata shihen plot energji dhe të lumtur.

Në vitin 2019, Blero u martua për herë të dytë me modelen Afrona Dika, e cila gjithashtu ruan raporte shumë të afërta me vajzën e Bleros.

Të ngjajshme

Nuk e keni parë akoma motrën e Dua Lipës, ajo sapo bëri një sukses ndërkombëtar

albswiss.com

Learta e ‘zbulun’ se në cilin vend është gjumi më i mirë

albswiss.com

Abdixhiku tha se nuk i tregoi që do të kandidojë për kryetar të LDK-së, kjo është përgjigja e Besian Mustafës

albswiss.com