fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Për ku janë nisur Blero e Tara? Duken kaq të lumtur

Blero e nis ditën me plot energji bashkë me Taran.

Këngëtari i shumë hiteve muzikore, me një karrierë të gjatë e të suksesshme, që ende vazhdon të sjellë risi në skenën artistike.

Blero është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë personale, shkruan Kosovarja.

Këngëtari ishte i martuar me aktoren kosovare, Teuta Krasniqi dhe nga ajo martesë ata kanë vajzën e tyre, Tara.

Ai shihet shumë shpesh bashkë me vajzën e tij dhe duket një baba shumë i përkushtuar teksa kalojnë kohë së bashku.

Sot, Blero ka publikuar një video në Instastory bashkë me Taran dhe ata shihen plot energji dhe të lumtur.

Në vitin 2019, Blero u martua për herë të dytë me modelen Afrona Dika, e cila gjithashtu ruan raporte shumë të afërta me vajzën e Bleros.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img