Përqafimi i ‘kundërshtarëve’ për kryetar të LDK-së – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Përqafimi i ‘kundërshtarëve’ për kryetar të LDK-së

perqafimi-i-‘kundershtareve’-per-kryetar-te-ldk-se

Lutfi Haziri, Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa kanë shkëmbyer përqafime në Kuvendin Zgjedhor të LDK-së ani se janë kundërshtarë për postin e të parit në këtë LDK.

Në fotografitë që i ka postuar vetë LDK-ja në profilin zyrtar të LDK-së shihet Lutfi Haziri duke u përqafuar me kundërkandidatët e tij Lumir Abdixhiku dhe Besian Mustafa. Një gjë të tillë nuk e kanë bërë edhe këta dy të fundit.

Mbishkrimi mbi këto fotografi që kanë dalë nga salla e Kuvendit Zgjedhor është “kjo është LDK-ja” duke lënë të nënkuptohet se gara në LDK është demokratike.

Të ngjajshme

PDK a do të qëndrojë kur Kurti votohet për kryeministër e Osmani për presidente? Flet Hoxhaj

albswiss.com

Hoti flet pas arritjes së dozave të para të vaksinave në Kosovë

albswiss.com

Kurti e ‘bllokon’ AKP-në

albswiss.com