Pikëlluese: Nuk i mbijetoi kancerit, vdes 45-vjeçarja nga Istogu – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Pikëlluese: Nuk i mbijetoi kancerit, vdes 45-vjeçarja nga Istogu

pikelluese:-nuk-i-mbijetoi-kancerit,-vdes-45-vjecarja-nga-istogu

Nuk i mbijetoi kancerit, vdes 45-vjeçarja nga Istogu.

Ka ndërruar jetë në moshën 45 vjeçare, gruaja nga Istogu, Adelina Meshi.

Nëna e tre fëmijëve ka humbur betejën me një sëmundje të rëndë me të cilën përballej që disa vite.

Për të ishte kërkuar ndihmë financiare edhe nga figura të njohura të shoqërisë kosovare, por që Adelina nuk ka arritur të fitoj luftën më të vështirë në jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga familjari i saj Shpetim Blakaj. “Dashuria dhe respekti që kishe ndaj meje, si daja ytë i dashur, do të ngelën në kujtesën time sot e për mot, mbesa ime. Njerëzit vdesin vetëm kur të harrohen, e Ti s’do të harrohesh kurrë”, pastë rahmet shpirti Ytë i bardhë. Të faleminderit për dashurinë dhe respektin që kishe ndaj meje dhe e mbolle atë deri në përjetësi!”, ka shkruar ai.

Të ngjajshme

Seanca për votimin e ndryshimit të Ligjit të Zgjedhjeve pritet të nis në ora 19:30

albswiss.com

Xhafer Tahiri konfirmon se do të kandidojë përsëri për kryetar të Vushtrrisë

albswiss.com

Reshje bore dhe shiu, ky është parashikimi i motit për këtë javë

albswiss.com