Policia tregon se si erdhi deri tek arrestimi i Meriton Mjekiqit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Policia tregon se si erdhi deri tek arrestimi i Meriton Mjekiqit

policia-tregon-se-si-erdhi-deri-tek-arrestimi-i-meriton-mjekiqit

Si erdhi deri tek arrestimi i Meriton Mjekiqit, flasin nga Policia.

Sipas burimeve moderatori Meriton Mjekiqi është arrestuar sonte në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka thënë se ka pasur një mosmarrëveshje në trafik në mes të dy drejtuesve të makinave.

“Në ora 22:20, policia është njoftuar për një rast, në të cilin janë përfshirë dy vetura, konkretisht drejtuesit e tyre. Rasti, sipas informatave fillestare, ka ndodhur si pasojë e mosmarrëveshjeve në trafik të drejtuesve të dy makinave. Rasti është duke u trajtuar në SP ‘Jugu’ në Prishtinë”, thanë nga PK’ja.

Të ngjajshme

Dialogu Kosovë-Serbi, Borrell nesër raporton para ministrave të BE-së

albswiss.com

Duda Balje publikon foto me Osmanin: Në pritje madhështore të votimit të Presidentes tonë

albswiss.com

Baza ushtarake e FSK’së në Mitrovicë, flasin nga NATO-ja dhe BE

albswiss.com