Publikohet videoklipi “valla” i Adelina Berishës, kaq joshëse se kemi parë moti – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Publikohet videoklipi “valla” i Adelina Berishës, kaq joshëse se kemi parë moti

publikohet-videoklipi-“valla”-i-adelina-berishes,-kaq-joshese-se-kemi-pare-moti

‘Valla’ publikohet nga Adelina Berisha

Adelina Berisha ka ardhur me këngë të re. Ajo në Youtube hodhi projektin e titulluar ‘Valla’, shkruan Syri Kosova.

Ky projekt u realizua nga Rzon, i cili bëri tekstin dhe muzikën.

‘Valla’ u finalizua edhe me klip nga Imagine Films të cilin këngëtarja ka shkëlqyer me pamjen e saj. Padyshim, edhe ‘Valla’ do pëlqehet nga ana e publikut

Të ngjajshme

Learta e ‘zbulun’ se në cilin vend është gjumi më i mirë

albswiss.com

Në ditët e fundit të shtatzënisë, por Aferdita nuk i ndal ushtrimet në palestër

albswiss.com

Përballja e Andit me Jasminën: “Ajo përqafon të tjerët e më shikon mua”

albswiss.com