Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën

qe-ne-dhjetor-ishte-konfirmuar-lidhja-tea-beart,-ish-konkurrenti-zbulon-biseden

Që në muajin dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart.

Erjoni ka folur për një telefonatë dhe një bisedë që ka pasur e ku ai ka zbuluar disa tjerë.

Ai ka treguar se pse nuk është publikuar kjo bisedë.

“Arsyeja pse nuk është e publikuar është komplet shkaku i atij personazhi që ka vu në dijeni produksionin. Është një personazh tjetër që ka vu në dijeni produksionin që në dhjetor për lidhjen Tea-Beart që po ndodhte jashtë. Ai ju ka treguar edhe fakte për këtë pjesë dhe produksioni i premton këtij që ky mund të rrijë më gjatë aty dhe mos të merret me këto gjëra. Pak a shumë ata në janar do të dalin kurse publikisht produksioni”.

I pyetur se a është ky personazh në “Për’puthen apo jo?

“Jo, nuk është!”, ka qenë përgjigja e tij.

Të ngjajshme

Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant, ju bën me lot me postimin e fundit

albswiss.com

Afrim Muçiqi feston ditëlindjen, djali i bën urimin e veçantë

albswiss.com

Intervista që bëri bujë, edhe kjo deklaratë e Meghan paska qenë gënjeshtër?

albswiss.com