Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje

remzia-osmani-zgjedh-menyren-me-te-vecante-per-te-uruar-mbesen-per-ditelindje

Remzie Osmani uron mbesën e saj për ditëlindjen e parë në mënyrë të veçantë.

Sot feston ditëlindjen e parë mbesa e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani.

Remzia nga imazhet që ndan në rrjete sociale vërehet dashuria që ka për mbesën dhe përkushtimi për familjen, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja nuk ka se si të mos ja uronte me këngë ditëlindjen Emmës së vogël, pasi ajo këtë e bën më së miri.

Duke i kënduar me zërin e ëmbël, mbesa i shtrihet në krah nga qetësia që i dhuron zëri i gjyshes.

“Mbesa ime,shpirti im sot ka ditelindjen e pare. O drite o jete, 100 vite te lumtura me fat shendet o Emma ime e urte e bukur. Te don Nani pa fund”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Të ngjajshme

Learta shkon për tu rregulluar te frizerja, ja në çfarë vendi e la vajzën

albswiss.com

Sinopsis i shkurtë i filmit “Back Home”

albswiss.com

Marina shfaqet e veshur me shumë stil, por kush është mashkulli që po e shoqëron?

albswiss.com