Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores

rene-ben-veprimin-me-te-embel,-ja-ku-i-rri-nores

Rene i rri në gjoks Nora Istrefit.

Nora është padyshim një nga këngëtaret më të famshme në vend, që kurrë nuk rresht së sjelluri gjëra të reja.

E pashme, por mbi të gjitha shumë e talentuar dhe kreative, Nora Istrefi është edhe nënë mjaftë e dedikuar.

Këngëtarja, krahas muzikës, po merret edhe me një biznes të ri, me një kompani për sete fotografike profesionale, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse me shumë angazhime, këngëtarja gjithmonë gjenë kohë për të bijen e vetme, Renenë. Në këtë foto, bukuroshja e vogël i është mbështetur të ëmës në gjoks.

Të ngjajshme

Adelina bën këtë veprim për të gjithë ata që dhuruan gjak për Cimën

albswiss.com

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

albswiss.com

Befason e fejuara e Shpat Kasapit, ndryshon ngjyrën e syve

albswiss.com