Rexhep Selimi sot feston ditëlindjen, kështu e uron Daut Haradinaj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Rexhep Selimi sot feston ditëlindjen, kështu e uron Daut Haradinaj

rexhep-selimi-sot-feston-ditelindjen,-keshtu-e-uron-daut-haradinaj

Deputeti i rizgjedhur i AAK-së, Daut Haradinaj ia ka uruar ditëlindjen Rexhep Selimit.

Miku im Rexhë, edhe 100 tjera të mira e pranë familjes.” ka shkruar ai në facebook.

Ish-shefi i deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëri ndër themeluesit e UÇK-së, Rexhep Selimi, shënon sot 50 vjetorin e lindjes.

Të ngjajshme

Paraburgim për drejtorin e Sekretariatit të KPK-së dhe arrest shtëpiak për asistenten e tij

albswiss.com

Bllokohet sektori i transportit, as sot s’ka qarkullim të autobusëve

albswiss.com

Haxhi Shala ‘godet’ Nismën: Është mirë nëse anëtarët e këtij subjekti kanë arritur t’i marrin votat e familjarëve të tyre

albswiss.com