Rezultati i dobët në zgjedhje, mblidhet PDK – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Rezultati i dobët në zgjedhje, mblidhet PDK

rezultati-i-dobet-ne-zgjedhje,-mblidhet-pdk

Pas zgjedhjeve, mblidhet PDK-ja

Sot dhe nesër do të mblidhen strukturat e PDK-së, ku do të diskutohet për rezultatin e zgjedhjeve dhe për ndërtimin e institucioneve.

Kështu bëri të ditur mbrëmë kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj.

Ai tha se sot do të mblidhet Kryesia ndërsa nesër Këshilli Drejtues.

“Nesër (sot) mblidhet Kryesia, pasnesër (nesër) mblidhet Këshilli Drejtues. Do të bisedoj për rezultatin zgjedhor të 14 shkurtit, do të bisedojmë sjelljen tone si opozitë, do ta trajnojmë çështjen e zgjedhjes së presidentit, mund të kem mendim të qartë personal por vendimet duhet të merren në parti, dhe për hapat dhe reformën, hapjen dhe ndryshimin që duhet të ndodhë”, tha ai në Kanal 10.

Të ngjajshme

Turqia reagon ashpër për hapjen e Ambasadës: Udhëheqësit kosovarë të heqin dorë nga ky hap i papërgjegjshëm

albswiss.com

Drejtoresha e QKMF-së jep detaje të reja për vdekjen e 16-vjeçarit të prekur me coronavirus

albswiss.com

Sulmi kibernetik, Ministria e Financave tregon çfarë të dhëna u morën

albswiss.com