Rritja e rasteve me COVID-19, reperi i njohur anulon mbrëmjet muzikore – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Rritja e rasteve me COVID-19, reperi i njohur anulon mbrëmjet muzikore

rritja-e-rasteve-me-covid-19,-reperi-i-njohur-anulon-mbremjet-muzikore

Don Xhoni anulon mbrëmjet muzikore.

Don Xhoni është aktualisht reperi më i komentuar nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

U bë i njohur gjatë karantinës, përmes videove “freestyle” dhe tash po gëzon suksesin, për të cilin po mundohet aq shumë.

Fillimi i karrierës për të ishte më i vështirë, sepse bota po përballet ende me pandeminë që shkaktoi virusi Covid-19, dhe për reperin është e vështirë të mos jetë afër fansave të tij.

Pasi rastet në Kosovë ditët e fundit kanë shënuar rritje alarmuese, Don Xhoni ka vendosur së bashku me epikin e tij, të anulojë koncertet dhe mbrëmjet muzikore për një kohë të pacaktuar.

Shkak i këtij vendimi ka qenë mosrespektimi i masave kundër virusit.

Të ngjajshme

Nusja e Albanit i rregullon vet flokët, kaq e bukur po duket me këtë pamje

albswiss.com

Morena Taraku debuton me stil të ri flokësh, por fokusi është në pjesën e pasme të fizikut të saj

albswiss.com

Marina Vjollca me stil sportiv, se kishim parë asnjëherë të veshur kështu

albswiss.com