Ryva Kajtazi një kuzhinere shumë e zonja, shikoni çfarë ka përgatitur sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ryva Kajtazi një kuzhinere shumë e zonja, shikoni çfarë ka përgatitur sot

ryva-kajtazi-nje-kuzhinere-shume-e-zonja,-shikoni-cfare-ka-pergatitur-sot

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar sërish se sa e zonja është në kuzhinë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mevlani u dedikon këngë dy vajzave të Për’puthen

albswiss.com

Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Don Xhoni

albswiss.com

Skandalet nuk kanë të ndalur: Publikohet videoja e re ku demaskohet keq emisioni Përputhen

albswiss.com