Sahidja ka ditëlindjen, vajza e saj bukuroshe i bën urimin me të veçantë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Sahidja ka ditëlindjen, vajza e saj bukuroshe i bën urimin me të veçantë

sahidja-ka-ditelindjen,-vajza-e-saj-bukuroshe-i-ben-urimin-me-te-vecante

E bija i uron ditëlindjen.

Sot ka festë në familjen e motrave Mustafa.

Sahidja feston ditëlindjen, e cila u urua nga familja dhe rrethi shoqëror, shkruan “Kosovarja”.

Padyshim në këtë ditë urimi më i bukur është ai i vajzës së saj Redolës, e cila shkroi disa fjalë aq të bukura saqë i preku zemrat e të gjithëve.

“Dëshmi e gjallë e dashnisë e mëshirë” Urime ditëlindjen dritë”, ka shkruar bija e këngëtares së dashur kosovare.

Ndryshe edhe vet Redola është pjesë e skenës muzikore.

Të ngjajshme

Që në dhjetor ishte konfirmuar lidhja Tea- Beart, ish-konkurrenti zbulon bisedën

albswiss.com

Learta tregohet e kujdesshme me kunatat, e bën këtë veprim për to

albswiss.com

Nusja e Ledrit publikon foto me vajzën para pasqyrës, ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com