“Sarita” tani 45-vjeçare, ja sa ndryshe duket – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Sarita” tani 45-vjeçare, ja sa ndryshe duket

“sarita”-tani-45-vjecare,-ja-sa-ndryshe-duket

Kështu duket tani “Sarita” në moshën 45 vjeçare 3 orë më herët.

Aktorja Natasha Klauss, që i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës” në serialin e njohur “Pasionet e Fshehta”, e bukur dhe tërheqëse duket edhe sot si 45 vjeçare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon fotografi nga jeta e saj profesionale dhe personale. “Pasionet e Fshehta” është një prej serialeve latino- amerikane që ka thyer rekordet e shikueshmërisë.

Shikuesit e këtij seriali ende i mbajn në mend tre vëllezërit Rejes dhe tri motrat Elizondo. Për publikun kosovar seriali u shfaq edhe përmes ekranit të RTV 21.

Të ngjajshme

Pas lindjes, Sares i dalin ende tulat jashtë fustanit

albswiss.com

Ariana publikon foton e parë me ‘gjumashen’ e Ledrit e Sares

albswiss.com

Majlinda grimohet lehtë për të dalë, lë ‘pa fjalë’ ndjekësit me këtë pamje

albswiss.com