Shaip Kamberi: Sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi për Luginën e Preshevës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Shaip Kamberi: Sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi për Luginën e Preshevës

shaip-kamberi:-sa-me-te-mira-partite-politike-ne-kosove,-aq-me-shume-mundesi-per-luginen-e-presheves

Kamberi: Sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi për Luginën e Preshevës.

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka përgëzuar Lidhjen Demokratike të Kosovës për mbarëvajtjen e Kuvendit Zgjedhor.

Ai ka uruar Lumir Abdixhikun për marrjen e detyrës së re, teksa ka shtuar se “sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi për Luginën e Preshevës”.

Postimi i tij i plotë:

Përgëzoj Lidhjen Demokratike të Kosovës për mbarëvajtjen e Kuvendit të saj për zgjedhjen e kryetarit, me garë të vërtetë, shumësi kandidatësh dhe pranim rezultati.

Respekt dy miqve të mi, Lumirit dhe Lutës, për kulturën e tyre demokratike.

Urime Lumir për detyrën e re!

Sa më të mira partitë politike në Kosovë, aq më shumë mundësi për Luginën e Preshevës.

Të ngjajshme

Qytetarët kalojnë në mes të rrugës pavarësisht pengesave te shkolla e Mjekësisë

albswiss.com

Zyrtari i LDK-së kërkon që të rinumërohen votat me kusht, të diasporës dhe kutitë ku dyshohet për manipulim

albswiss.com

Pacolli i pikëlluar pas vdekjes së Cimës: Biografia e tij do të jetojë përgjithmonë

albswiss.com