Shkurte Fejza publikon këngën “Shqipëria bahçe e Zotit” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shkurte Fejza publikon këngën “Shqipëria bahçe e Zotit”

shkurte-fejza-publikon-kengen-“shqiperia-bahce-e-zotit”

“Shqipëria bahçe e Zotit”, kënga e re e Shkurte Fejzës.

Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohr shqiptare, Shkurte Fejza ka lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Shqipëria bahçe e Zotit”, quhet kënga e re nga artistja e dashur e publikut.

Tekstin e shkroi Naim Gjoshi dhe Shkurte Fejza ndërsa Mmuzika dhe orkestracioni nga Naim Gjoshi.

Të ngjajshme

Ҫfarë ka ndodhur kështu me buzët e Gresa Behlulit?

albswiss.com

Për herë të parë, Geti jep detaje për përçarjen e grupit “Babastars”

albswiss.com

Festë në familjen e Edonës, ja përse këtë herë

albswiss.com