S’ka ku shkon me bukur, kaq bukur po i rri fustani i bardhë Bleronës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

S’ka ku shkon me bukur, kaq bukur po i rri fustani i bardhë Bleronës

s’ka-ku-shkon-me-bukur,-kaq-bukur-po-i-rri-fustani-i-bardhe-blerones

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse. E veshur ngushtë dhe krejt bardh, Blerona po shkëlqen në këtë imazh. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Anita i hidhet në krahë Ramushit, publikon një moment romantik

albswiss.com

Lum vjehrra për nusen, e dashura e Shpatit e quan engjëll nënë e këngëtarit

albswiss.com

Motrat Ismajli ‘ndezin’ rrjetin, shfaqen më provokuese se kurrë

albswiss.com