Tea dhe Bearti shfaqen të dashuruar në pamjen e fundit, por ky detaj mori gjithë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Tea dhe Bearti shfaqen të dashuruar në pamjen e fundit, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

tea-dhe-bearti-shfaqen-te-dashuruar-ne-pamjen-e-fundit,-por-ky-detaj-mori-gjithe-vemendjen

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi tani janë një çift tejet i përfolur në publik.

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe pasi erdhi diçka e papritur për publikun pak ditë pasi Tea kishte dalë nga emisioni Për’puthen e lidhur me Andin, përcjell ORAinfo.

Ndërkohë, çifti kanë vendosur ta shijojnë jetën e tyre duke lënë pas lajmet dhe komentet e publikut.

Së fundi, ata kanë realizuar një set fotografik ku shfaqen më të dashuruar se kurrë, por ëstë veshja e tyre plot stil ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pamje nga dasma që nuk i keni parë, kështu dukej Kaltrina Selimi ditën e martesës

albswiss.com

Vdes aktori i njohur në moshën 28-vjeçare

albswiss.com

Çiljeta na prezanton me nënën, do të befasoheni sa shumë ngjajnë

albswiss.com