Temperatura të papritura na presin nesër – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Temperatura të papritura na presin nesër

temperatura-te-papritura-na-presin-neser

Nesër mot pranverorë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka publikuar parashikimin e motit për nesër.

Sipas IHK-sëTë dielën do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i jugperëndimit

Të ngjajshme

Paralajmërojnë protesta hoteleritë: Në salla të dasmave mblidheshin 2 mijë persona gjatë fushatave

albswiss.com

Familjarët në lot, bëhen homazhe për Rasim Thaçin-Cimën

albswiss.com

Alarmante: Mbi 9 mijë raste aktive me koronavirus në vend

albswiss.com