Tërmet i fuqishëm në Maqedoni, dridhjet ndjehen edhe në Shqipëri – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Tërmet i fuqishëm në Maqedoni, dridhjet ndjehen edhe në Shqipëri

termet-i-fuqishem-ne-maqedoni,-dridhjet-ndjehen-edhe-ne-shqiperi

Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

Lëkudje tërmeti janë ndjerë në vendin tonë. Deri tani raportohet se magnituda ishte 3.8 e shkallës Rihter, ndërsa epiqendra ishte Maqedoninë e Veriut.

Më konkretisht, epiqendra ka qenë 20 kilometra në juglindje të Gostivarit, me thellësi rreth 10 kilometra. Ndërkohë lëkundjet janë ndjerë në Shkodër dhe Peshkopi.

Të ngjajshme

PSD thotë se 8 Marsi i grave është 8 marsi i protestës

albswiss.com

Xhabir Zharku thotë s’jam i korruptuar: Jam dënuar me fjalë të rrugës apo thashetheme

albswiss.com

Ndryshimi i Ligjit për Zgjedhje, reagon Ismet Beqiri

albswiss.com