Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Shqipëri

termet-ne-maqedonine-e-veriut,-lekundjet-ndihen-edhe-ne-shqiperi

Lëkudje tërmeti janë ndjerë në vendin tonë. Deri tani raportohet se magnituda ishte 3.8 e shkallës Rihter, ndërsa epiqendra ishte Maqedoninë e Veriut.

Më konkretisht, epiqendra ka qenë 20 kilometra në juglindje të Gostivarit, me thellësi rreth 10 kilometra. Ndërkohë lëkundjet janë ndjerë në Shkodër dhe Peshkopi.

Të ngjajshme

Shkurte Gashi mori një dhuratë shumë të bukur, e ndanë me ndjekësit e saj

albswiss.com

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës

albswiss.com

Përballja e Andit me Jasminën: “Ajo përqafon të tjerët e më shikon mua”

albswiss.com