Tërmeti dridh Shqipërinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Tërmeti dridh Shqipërinë

termeti-dridh-shqiperine

Një tërmet 5.3 ballë ka ndodhur në Greqi pak minuta më parë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe në vendin tonë, kryesisht në Korçë dhe Tiranë.

Tërmeti ka ndodhur në thellësi vetëm 2.9 km, 17 km në juglindje të Elasonës.

Sipas informacioneve lëkundjet janë ndjerë në të gjithë zonën e Larisës. /TCH/

Të ngjajshme

Ramush Haradinaj sfidon borën e të ftohtin, ‘pushton’ majën e Bistrisës

albswiss.com

Alarm në Kosovë: Vala e tretë e COVID-19 ka filluar në Kosovë

albswiss.com

PZAP urdhëron KQZ-në të rinumërojë 134 vendvotime

albswiss.com