Vazhdon mos respektimi i masave, policia shpërndan 575 gjoba – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vazhdon mos respektimi i masave, policia shpërndan 575 gjoba

vazhdon-mos-respektimi-i-masave,-policia-shperndan-575-gjoba

Brenda një ditë 575 gjoba për shkelësit e Ligjit antiCovid.

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 575 gjoba për qytetarë që nuk kanë respektuar ligjin antiCovid-19.

Po ashtu për shkelje të rregullave në trafik Policia në 24 orëshin e fundit ka shqiptuar 1,270 gjoba.

23 persona janë arrestuar, ndërsa kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 30 me dëme materiale.

Të ngjajshme

Avokati i Haradinajt thotë se me të po bisedon përmes një xhami: Në vizitën e fundit s’mund t’ia jepja dokumentet

albswiss.com

Infektologu Valbon Krasniqi flet për arsyet e rritjes së rasteve dhe kapacitetet spitalore

albswiss.com

S’ka kuorum, seanca për presidentin vazhdon nesër në ora 17:00

albswiss.com