Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes

vdes-nga-koronavirusi-burri-i-ish-deputetes

Ndërron jetë nga koronavirusi burri i ish-deputetes.

Mbrëmjen e sotme, bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi.Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook, ku thotë se nuk ja doli të fitonte betejën me sëmundjen.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin”, shkruan Leskaj.

Të ngjajshme

Donika Gërvalla: Mbi 40 vite vuajtje, për mua u mbyll një biografi

albswiss.com

A po i bashkohet Kurtit në Qeveri? – Flet Kadaj-Bujupi

albswiss.com

Ridvan Berisha i del në mbrojtje Ardian Kastratit

albswiss.com