Violet Kukaj del për të pirë kafe në këtë vend, shikoni sa bukur është rregulluar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Violet Kukaj del për të pirë kafe në këtë vend, shikoni sa bukur është rregulluar

violet-kukaj-del-per-te-pire-kafe-ne-kete-vend,-shikoni-sa-bukur-eshte-rregulluar

A e pi kafen dikush si Violetë Kukaj?

Violetë Kukaj është këngëtarja e muzikës folklorike e popullore që pati një pauzë të konsiderueshme në muzikë.

Por, u kthye, madje jo vetëm me këngë të reja, por edhe me status privat të ri, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Violeta është ndarë nga bashkëshorti dhe tashmë është beqare. Ajo, jeton bashkë me fëmijët e saj.

Nuk dihet nëse ka ndonjë lëvizje në jetën private të Violetes, por ajo që është e dukshme, është se këngëtarja po e shijon jetën si “zog i lirë”.

Kafë në Stamboll. Epo, i bëftë mirë!

Të ngjajshme

“Bahari” kujton serialin “Më fal”

albswiss.com

Pas ndarjes nga Patrisi, ky është raporti që ka Roberti me Tunën

albswiss.com

Nëna me e bukur shqiptare pozon në të brendshme

albswiss.com