Vrasje e dyfishtë në lagjen “Kalabria” në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Vrasje e dyfishtë në lagjen “Kalabria” në Prishtinë

vrasje-e-dyfishte-ne-lagjen-“kalabria”-ne-prishtine

Dy persona dyshohet se janë vr’arë në lagjen “Kalabria” në Prishtinë, raporton Reporteri. Net.

Kjo lagje ku dyshohet se ka ndodhur kjo ngjarje e rëndë tashmë është e mbushur me policë.

Nuk dihen motive që kanë quar në këtë v’rasje të rëndë në kryeqytet.

Të ngjajshme

Vjosa Osmani për vdekjen e profesorit Gruda: Shembulli dhe vepra që la pas do të jetojnë përgjithmonë

albswiss.com

Ekskluzive: Vetëvendosja vendos që ky person ta zëvendësojë Kurtin si numër një në listë

admin

Shkuan të vaksinohen, të moshuarit kthehen mbrapsht

albswiss.com