Xhafer Tahiri i gëzohet fitores së Lumir Abdixhikut – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Xhafer Tahiri i gëzohet fitores së Lumir Abdixhikut

xhafer-tahiri-i-gezohet-fitores-se-lumir-abdixhikut

U deklarua herët për Lumir Abdixhikun, tani Tahiri ka disa fjalë për fitoren e tij

Kryetari i degës së LDK-së në Vushtrri, Xhafer Tahiri, i është gëzuar fitores së Lumir Abdixhikut në LDK. Tahiri ka shprehur herët mbështetjen e tij për Abdixhikun, për ta drejtuar Lidhjen Demokratike të Kosovës.

“Jam krenar që dega jonë ishte e para që e ngriti zërin për ndryshim”, ka shkruar Tahiri në Facebook.

Postimi i tij i plotë:

Të nderuar aktivist të LDK në Vushtrri e Kosovë,

Nga sot kryetar i LDK është Prof. Dr. Lumir Abdixhiku. U ndegjua zëri juaj për ndryshim.

Jam krenar që dega jonë ishte e para që e ngriti zërin për ndryshim!

Bashkë do të kthejme LDK ku e ka vendin

Shihemi në fitore ✌🏻✌🏻

#urime

Të ngjajshme

Policia në aksion, futet në dasmën ku po këndonte Afrim Muqiqi, shpërndan gjoba

albswiss.com

Plagosja e dy punëtoreve të kompanisë së sigurimeve dhe tentativa për vjedhjen e parave, dalin pamje të reja

albswiss.com

14 të vdekur dhe 752 raste të reja me COVID-19

albswiss.com