Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit

xhensila-ju-“shkrine”-me-foton-e-fundit

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen joshëse.

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon grimin e përsosur dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja u shfaq me veshjen e thjeshtë pranë një skulpture duke pozuar mjaft me stil për kamerën

Të ngjajshme

Enca kapet ‘mat’ në Dubai, nuk do ta besoni se si duket pa ndërhyrje të fotografive

albswiss.com

Nuk pritej kaq shpejtë: Fejohen çifti i shumë përfolur i showbizzit

albswiss.com

Don Xhoni feston me armë, çfarë i ndodhi atij?

albswiss.com