Yllka Kuqi duket kaq bukur me fustanin e kuq – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Yllka Kuqi duket kaq bukur me fustanin e kuq

yllka-kuqi-duket-kaq-bukur-me-fustanin-e-kuq

Yllka Kuqi shfaqet elegante në imazhet e fundit.

Këngëtarja ka publikuar fotografi teksa ka treguar figurën e përsosur.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e cila mori komente të shumta pozitive.

Yllka shihet se ka pozuar brenda një ambienti derisa ka rregulluar flokët ka vendosur edhe makijazh dhe bizhuteri.

Në mbishkrimin e postimit, artistja nga Gjakova ka vendosur një trëndafil.

Ndryshe, Yllka Kuqi po e shijon jetën e saj familjare me bashkëshortin dhe vajzën e cila shpesh ndanë edhe momente të bukura teksa tregon për fansat dhe ndjekësit raportin me familjen e saj.

Të ngjajshme

“Dashuria pushton gjithçka”, Ardiana publikon foton me të bukur në krahët e të dashurit

albswiss.com

Publikohen mesazhet e Ledjanës me të dashurin në burg

albswiss.com

Ky ishte momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit

albswiss.com