Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Gili – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Gili

Ҫfare-ka-ndodhur-me-te?-kaq-shume-eshte-dobesuar-gili

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet pa grim dhe duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Djali i Ermalit sot feston ditëlindjen, Sabriu i bën urimin e veçantë nipit

albswiss.com

Adelina del për kafe me burrin, por e gjithë vëmendja tek ky detaj

albswiss.com

Kjo është arsyeja e vërtetë e ndarjes së Kim Kardashian me Kanye West

albswiss.com