A e dini kush janë këta vogëlushë në foto, sot janë çifti më i dashur për publikun – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

A e dini kush janë këta vogëlushë në foto, sot janë çifti më i dashur për publikun

a-e-dini-kush-jane-keta-vogelushe-ne-foto,-sot-jane-cifti-me-i-dashur-per-publikun

Kështu dukeshin Fero dhe Arbenita para famës.

Arbenita dhe Fero janë çifti më i komentuar i showbizz-it vendor.

Dyshja janë në lidhje prej kohësh dhe vetëm pak javë në parë kanë kurorizuar dashurinë e tyre me martesë.

Ndërsa, çifti së shpejti pritet të bëhen prindër të një vajze.

Por, sa jeni kurreshtar që të shihni se si dukeshin ata në fëmijëri?

Është Arbenita ajo që e ka shuar këtë kurreshtje pasi ka publikuar një foto të saj dhe Feros e realizuar vite më parë.

Ata dukeshin shumë më ndryshe se sot dhe është pothuajse e vështirë t’i njihni.

Të ngjajshme

Bujar Qamili rrëfen tmerrin që kishte përjetuar nga koronavirusi

albswiss.com

Andi e Tea me deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

albswiss.com

Tea dhe Bearti nisen për pushime, por po i shoqëron edhe dikush tjetër

albswiss.com