A ka pasur marrëdhënie intime me Andin? Melisa e thotë hapur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

A ka pasur marrëdhënie intime me Andin? Melisa e thotë hapur

a-ka-pasur-marredhenie-intime-me-andin?-melisa-e-thote-hapur

Melisa tregon nëse ka pasur marrëdhënie intime me Andin.

Edhe pas daljes nga Përputhen, Melisa vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe në rrjet.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë, ku ka folur për jetën private dhe atë profesionale.

Melisa është pyetur rreth Andit.

“A ke pasur marrëdhënie intime me Andin?”, u pyet ajo nga Prive.

Ish-konkurrentja nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë prerë “Jo”.

Kujtojmë se ajo dhe Andi përfliten për një lidhje dashurie, mirëpo dyshja e kanë mohuar. Megjithatë, ata janë kapur shpesh mat.

Të ngjajshme

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

albswiss.com

Pas lindjes së dytë, Elita shfaqet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur

albswiss.com

Leonora merr urimin më të mirë nga nëna

albswiss.com