Adelina del për kafe me burrin, por e gjithë vëmendja tek ky detaj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Adelina del për kafe me burrin, por e gjithë vëmendja tek ky detaj

adelina-del-per-kafe-me-burrin,-por-e-gjithe-vemendja-tek-ky-detaj

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Së fundi, aj përmes një fotografie ka treguar se ka dalë për kafe me burrin. E në këtë postim është veshja e saj ‘firmato’ ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shkurte Gashi bën urimin më emocionues për nënën e saj

albswiss.com

Learta zbulon ftyrën e Matinës, sjell foton bashkë me të

albswiss.com

Roberti shijon borën bashkë me vajzën

albswiss.com