Aida po ‘shkrihet’ pas burrit të saj, kështu ja shpreh dashurinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Aida po ‘shkrihet’ pas burrit të saj, kështu ja shpreh dashurinë

aida-po-‘shkrihet’-pas-burrit-te-saj,-keshtu-ja-shpreh-dashurine

Aida Doçi me dedikim për bashkëshortin: Ti më plotëson mua

Këngëtarja Aida Doci këtë vit i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht.

Ajo ka vënë kurore me Naser Qelin. Së fundmi.

Aida ka ndarë një moment të lumtur krah bashkëshortit në Instagram.

“Ti më plotëson mua” është mbishkrimi që Aida e ka lënë mbi këtë imazh.

Të ngjajshme

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

albswiss.com

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

albswiss.com

Një shoqe si Dhurata Dora, shikoni si kujdeset për vajzën e Ledrit dhe Sarës

albswiss.com