Aksident në Graçanicë, vetura godet biçiklistin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Aksident në Graçanicë, vetura godet biçiklistin

aksident-ne-gracanice,-vetura-godet-biciklistin

Vetura godet biçiklistin në Graçanicë.

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Graçanicë.

Rastin e ka konfirmuar për Express zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Rreth orës 17:00, në Graçanicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veture dhe nje biçiklisti (i mitur). Bazuar në të dhënat fillestare si pasojë e aksidentit, është lënduar drejtuesi i biçikletës. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Borovci

Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Të ngjajshme

Rrahman Rama për misionin e parë paqeruajtës të FSK’së: Sot është ditë historike për Kosovën

albswiss.com

Qeveria në detyrë mban mbledhjen e radhës, këto janë vendimet që u morën

albswiss.com

Dragash: Polici plagos dy qytetarë

albswiss.com