Arbenitën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, mahnit me pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Arbenitën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, mahnit me pamjen e fundit

arbeniten-e-ka-zbukuruar-edhe-me-shume-shtatzenia,-mahnit-me-pamjen-e-fundit

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Arbenita ka publikuar një foto ku duket se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Gjyste Vulës i gatuan pite kunata

albswiss.com

Violet Kukaj del për të pirë kafe në këtë vend, shikoni sa bukur është rregulluar

albswiss.com

Kaltrina si gjithmonë zonjë e vërtetë, por sot mori vëmendjen me këtë frizurë

albswiss.com