Arrestohet drejtori i Këshillit Prokurorial – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Arrestohet drejtori i Këshillit Prokurorial

arrestohet-drejtori-i-keshillit-prokurorial

Para pak çastesh është arrestuar drejtori i Këshillit Prokurorial të Kosovës, Lavdim Krasniqi.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se Krasniqi është arrestuar nga zyrtarë të Drejtorisë për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit.

Drejtori i Këshillit Prokurorial është arrestuar në zyrën e tij.

Këto arrestime janë si vazhdimësi i atyre të javës së kaluar ku u arrestuan disa zyrtar të Ministrisë së Bujqësisë.

Indeksonline do t’iu mbaj të informuar për rastin.

Të ngjajshme

Këto janë temperaturat për javën e parë të pranverës

albswiss.com

“Kërcënimi” ndaj Bytyqit të AAK-së, policia e ndaloi Dardan Stubllën, për ta lëshuar më pas

albswiss.com

10 pacientë në gjendje të rëndë në Sptialin e Pejës

albswiss.com