Atdheu plas bombën në studio, paralajmëron Mevlanin, Antonela: Më ka puthur në buzë! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Atdheu plas bombën në studio, paralajmëron Mevlanin, Antonela: Më ka puthur në buzë!

atdheu-plas-bomben-ne-studio,-paralajmeron-mevlanin,-antonela:-me-ka-puthur-ne-buze!

Atdheu plas bombën në studio.

Këtë e ka zbuluar vetë Atdheu ndërsa Antonela ka rrëfyer skenën.

Atdheu: Do e ndihmoj unë Mevlanin. Antonela ka bërë lojë me ty vëlla deri tani.

Mevlani: Çfarë loje?

Atdheu: Ta thojë ajo vetë.

Antonela: Çfarë loje?

Atdheu: Kërkoi falje Ledjanës dhe Mevlanit. Të shijoi puthja më shumë me mua apo me Mevlanin?

Antonela: E di Mevlani që jemi puthur.

Atdheu: Puthja me Atdheun ka ndodhur në inaugurimin e lokalit të tij. Më ka përcjellë për në shtëpi dhe ka ndodhur një puthje.

Ndër të tjera ka publikuar audion e datës 19 janar, ku thotë se “Do ta injorojë Atdheun”, gjë që ia ka dërguar vetë Atdheut.

Të ngjajshme

Qëndresa e Labit bëhet gati për të dal, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Atdheu rikthehet sonte në “Përputhen”

albswiss.com

Ermira publikon momentin më të ëmbël të Goldit me djalin, nuk duhet humbur këtë pamje

albswiss.com